درباره پارس ساعی

شرکت پارس ساعی در سال 1370 با هدف واردات و تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو و لوازم آرایش، تاسیس شده است. این شرکت با دریافت نمایندگی خاورمیانه محصولات برند (Reyton) از کمپانی قدرتمند ایتالیایی Pool Service و پخش و توزیع محصولات این برند در سراسر کشور، موفق به ایجاد 4750 پایگاه فروش شده که شامل 1500 فروشگاه، 2500 آرایشگاه و 700 داروخانه می شود.

  • ۱

     پارس ساعی، با تقویت بخش های کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه و پشتیبانی تولید، و به کارگیری بهترین مواد اولیه از معتبرترین کمپانی های جهان، توانسته گام موثری در راستای ارتقاء کیفیت محصولات آرایشی و مراقبتی مو، بردارد.

    مجتمع صنعتی پارس ساعی، به مساحت 27000 متر مربع، در فاز اول دارای سوله ای به مساحت 5500 متر مربع بوده که بر اساس GMP اروپا و استانداردهای روز دنیا ساخته شده و مجهز به ماشین آلات مدرن کارخانجاتی نظیر TGM ، Cosmatic و ..است.


  • ۲

    این کارخانه، به تازگی با همکاری شرکای اروپایی خود و با هدف ارائه و تولید محصولات با کیفیت در سطح محصولات روز دنیا، فعالیت بخش تولیدی خود را با تولید محصولات برندBITTERLING و Styx و Larous شروع نموده است. محصولات برند استایکس، شامل رنگ مو و اکسیدان و پودرهای دکلره، لاک، شامپو و محصولات مراقبت از مو نظیر انواع ماسک مو، سرم کریستال و... و محصولات برند بترلینگ، مجموعه ای کامل از لوازم آرایش است.

    لاروس نیز برند تخصصی تولید شامپو و نرم کننده است. 

رویکرد و ارزش های ما در پارس ساعی


- ما در پارس ساعی کرامت انسانی را پاس می داریم و همواره در تلاشیم با صداقت و پایبندی به اصول اخلاقی و انسانی، به کار تحقیق و تولید بپردازیم.

- حفظ سلامتی و بهداشت و رعایت استاندارهای جهانی، اصل اولیه در تولید محصولات برندهای زیر مجموعه هلدینگ پارس ساعی است.

- باعث افتخار است که اعلام کنیم، در حال حاضر هلدینگ پارس ساعی، به پشتوانه کیفیت برتر محصولات خود، مورد تایید شرکت ها و کارخانه های رقیب در داخل و خارج از ایران، پزشکان متخصص و کارشناس حوزه آرایش و مو است و از محبوبیت قابل توجهی در میان مصرف کنندگان خود برخوردار است و همواره با پیشنهاداتی برای همکاری و مشارکت از سوی سایر شرکت های همکار، مواجه است.

- در پارس ساعی ما بر آنیم تا با برخورداری از ساختار هدفمند، دانش جدید، نیروهای متخصص و کارآزموده و با استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و فرمولاسیون آزمایش شده و استاندارد که در کارخانه های بسیارمجهز و استاندارد اروپا تهیه می شود و همچنین با و بهره گیری از خواص دارویی و مفید گیاهان ، علاوه برحفظ سلامت افراد، زیبایی طبیعی و دلنشینی را به خانم های سرزمین مان، هدیه دهیم.

- نیروی انسانی با انگیزه و توانمند، ارزشمندترین سرمایه پارس ساعی بوده و آرمان ما این است که افراد در محیطی صمیمی و سالم، برای هدفی مشترک تلاش کنند و همواره به خاطر خلافیت، سخت کوشی ، ارزش آفرینی و حس وفاداری شان مورد تقدیر و تشویق قرار بگیرند. در خانواده پارس ساعی، ارتقای مهارت های فردی و جمعی و بالندگی تک تک افراد، بر سیاست های تجاری ارجحیت دارد.

- پارس ساعی حضور مستمر و فعالی در نمایشگاه های حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی داخلی و بین المللی دارد. نمایشگاه لوازم آرایشی بهداشتی بلونیا، مهمترین و معتبرترین نمایشگاه حوزه صنعت آرایش در سراسر جهان بوده که ما هرگز حضور در آن را فراموش نمی کنیم. حضور در این نمایشگاه به تبلیغ و بیشتر دیده شدن دستاوردهای شرکت در شبکه های مختلف توزیع و فروش و شبکه های رسانه ای بین المللی کمک می کند. همچنین ما را با تازه ترین محصولات، فناوری ها و اتفاقات این صنعت در سراسر دنیا آشنا می کند و الهام بخش ماست تا بهترین و متناسب ترین محصولات را بر اساس نیاز و سلیقه هم وطنانمان انتخاب کنیم و همکاری های جدیدی با برندهای معتبر و مطرح دنیا، آغاز شود.

- هدف شرکت پارس ساعی، شناخت دقیق نیاز و سلیقه جامعه و پاسخگویی به خواست مصرف کنندگان است . باوری که در طول سال های فعالیت شرکت وجود داشته و موجب شده که امروز برندهای شرکت پارس ساعی از خوشنام ترین و محبوب ترین برندهای محصولات رنگ مو ، مراقبت از مو و لوازم آرایش باشند.


screen