برندهای شرکت پارس ساعیبا افتخار اعلام می کنیم که روزانه هزاران نفر در سطح خاورمیانه از مجموعه برندهای پارس ساعی استفاده می کنند. ما در مجموع حدود 100 محصول در حوزه لوازم آرایش و محصولات زیبایی و مراقبت از مو ارائه کرده ایم و همواره مهم ترین اولویت ما در پارس ساعی جلب رضایت مصرف کنندگان از طریق حفظ و ارتقای کیفیت و سلامت محصولات، است.


لاروس

لاروس برندی دیگر از هلدینگ پارس ساعی است که به طور تخصصی به تولید شامپو و نرم کننده مو می پردازد.  خانواده لاروس در کارخانه پارس ساعی در ایران تولید می شود . سایز و بسته بندی آن  به گونه ای است که بیشتر مناسب برای استفاده در آرایشگاه ها و هتل ها است. 

دانلود کاتالوگ

بیترلینگ

شرکت پارس ساعی با همکاری کمپانی های Schwan آلمان، Ancorotti و b.kolor ایتالیا شروع به واردات و تولید محصولات آرایشی لوکس و با کیفیت همراه با تکنولوژی نوین و به کارگیری جدیدترین ماشین آلات تحت عنوان برند Bitterling نموده است تا قدمی نو در ارائه محصولات آرایشی باکیفیت و شایسته مصرف کننده ایرانی، بردارد.

دانلود کاتالوگ

استایکس

( Styx) برند جدید محصولات مراقبت از مو، رنگ مو و لاک شرکت پارس ­ساعی است که با تکیه بر اعتبار و تجربه موفق این شرکت، وارد بازار شده. محصولات استایکس در کارخانجات معتبر و مجهز ایتالیایی و با بهره­ گیری از بهترین مواد اولیه، تولید می­شوند و از لحاظ تنوع، کیفیت و بسته ­بندی قابل رقابت با معروف­ترین برندهای بین المللی هستند.

دانلود کاتالوگ  

ریتون - ریتون سالن

برند ریتون و ریتون سالن، از مهمترین برندهای مجموعه پارس ساعی هستند که سال هاست با رنگ موهای باکیفیت و محصولات مراقبت از مو در بین خانم ها،آرایشگرها و سالن دارها شناخته می شود. محصولات برند ریتون در کارخانه معتبر و مجهز PoolServise در کشور ایتالیا تولید و به ایران وارد می شوند .


دانلود کاتالوگ

برندهای اختصاصی مشتریان ما

شرکت پارس ساعی یکی از شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده برند اختصاصی (پرایوت لیبل) است که طیف وسیعی از محصولات آرایشی و بهداشتی مانند اتواع ماسک مو، شامپو و نرم کننده، لاک و .... را مطابق با سلیقه و درخواست مشتری تحت نام های تجاری مختلف، تولید کرده است. 

پارس ساعی این آمادگی را دارد که محصولات مشخص با فرمول ساخت و استانداردهای مورد نظر شما را تحت برند اختصاصی خودتان تولید و عرضه ‌نماید.